Breitling replika Chronospace Military repliki zegarków Hands-On

Repliki zegarków Breitling dołącza komunikat „prawdziwi mężczyźni ubierają się na czarno” na końcu nowego filmu promocyjnego „Chronosach Wojskowych” z 2014 r. W teledysku mamy typową scenę w stylu Breilting, gdzie koledzy z lotnictwa wojskowego przygotowują się do lotu w szatni i przywiązują się do repliki zegarków wojskowych Breitling Chronospace. Jest to typowa zabawa w Campingu Breitling replika, ponieważ film jest nieco poważniejszy, niż oczekuje tego widz. Nacisk na czarny wydaje się odnosić do obudowy stalowej pokrytej czarną powłoką PVD i dostępnych czarnych pasków do zegarka. The Breitling Chronospace Military, który mam do sprawdzenia, pojawił się na ładnym zielonym pasku khaki z „lume w stylu vintage” na tarczy.

Wyjaśnijmy, że chociaż jest to nowy zegarek Breitling, jest to bardziej stylistyczna rozrywka niż coś zupełnie nowego. Jeśli jest coś, co można zdobyć dzięki nowym produktom wprowadzonym przez firmę Breitling w 2014 r., Firma starała się modnie urozmaicić swoją kolekcję. Co to znaczy? Zasadniczo, więcej kolorów i rozmiarów zegarków, które już oferują. Dla tych, którzy szukają odpowiedniego dopasowania, jeśli chodzi o nowe Breitling, będą mieli więcej opcji niż kiedykolwiek.

Jeśli masz już jeden (lub więcej) wysokiej jakości zegarków kwarcowych ana-digi, prawdopodobnie nie będzie zbyt wiele na temat zegarka wojskowego Breliting Chronospace, który zainspiruje Cię do dodania tego modelu do twojej kolekcji, chyba że głęboko kochasz kolory i wzornictwo. Mówię to również w świetle faktu, że repliki zegarkow Breitling ogłosił niedawno nowy ekskluzywny mechanizm kwarcowy, który wkrótce wypuścili, co dodaje nieco smaku do aktualnej oferty szwajcarskich kwarców wykonanych z kwarcu ETA. Odnoszę się oczywiście do ruchu B50, który po raz pierwszy znajdzie się w zegarkach Breitling Cockpit B50, z którymi zadebiutował BlogBatch. Ruch B50 oferuje kilka ciekawych funkcji i pozwala (wymaga), aby użytkownik ładował go regularnie (co kilka miesięcy, jak sądzę) za pomocą stacji ładującej. Wewnątrz Breitling Chronospace Military znajduje się mechanizm Breitling 78 SuperQuartz, który przetrwa kilka lat pomiędzy wymianami baterii.

Jeśli nie wiesz, jak działają wysokiej klasy analogowo-cyfrowe ruchy SuperQuartz, jest to proste. Przede wszystkim zauważ, że Breitling replika oferuje kilka różnych ruchów kwarcowych – takich jak niektóre z koroną i inne z popychaczami. Główny czas jest wyświetlany za pomocą rąk analogowych, ale głębsza funkcjonalność jest dostępna za pośrednictwem dwóch ekranów LCD. Funkcje obejmują takie rzeczy, jak 1/100 sekundy drugiego chronografu, minutnik, alarm, dwie strefy czasowe, pełny kalendarz i niektóre dodatkowe funkcje „przydatne dla pilotów”. Ważniejszy jest element kompensacji termicznej ruchu („Super” w SuperQuartz), który znacznie zwiększa dokładność w porównaniu ze standardowymi mechanizmami kwarcowymi. Z tego powodu Breitling może uzyskać certyfikat SuperQuartz COSC Chronometer.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *