Czas na świecie Patek Philippe Replika 5230G New York 2018 Edycja limitowana

Niektóre z najbardziej cenionych i horologicznie interesujących zegarków Patek Philippe replika, są światowymi zegarkami, które zaczęły produkować jako odnośnik 1415 w 1939 roku. Historycznie były wykonane w małych ilościach (w przypadku szkliwa 1415, bardzo małe liczby , tylko osiem pojawiło się na rynku na aukcji, odkąd produkcja zakończyła się w 1954 r.) oraz z tarczami emaliowanymi lub bez nich, zegarki czasu światowego, takie jak odniesienie 5230G-001 z białego złota, pozostają kamieniem węgielnym kolekcji Patek. Patek właśnie ogłosił, że w związku z Wielką Wystawą Art Of Watches, która zostanie otwarta jutro w Nowym Jorku, wyda wiele specjalnych wydań, w tym odniesienie 5230 New York Special Edition 2018.

Komplikacja światowa została wymyślona w 1930 roku przez zegarmistrza Louisa Cottiera (1894-1996), który ukończył Horologiczną Szkołę Genewską, i który po ukończeniu studiów podjął pracę w rodzinnym biznesie u swojego ojca Emmanuela, który został uznany wyjątkowy zegarmistrz na własną rękę. Cottier opracował szereg patentów, ale dziś najlepiej zapamiętać go jako wynalazek komplikacji światowych, który pokazuje czas w (klasycznie) 24 strefach czasowych jednocześnie, i który pozwala wybrać miasto czasu lokalnego przez popychacza w case (obsługa popychacza jednocześnie wybiera miasto, a także koryguje wskazówkę godzinową i pozycję 24-godzinnego wybierania).

Zrobił komplikację na zamówienie dla wielu klientów, ale jednym z najbardziej znanych jest Patek Philippe replika, aw związku z Wielką Wystawą podróbki zegarków, Patek wyda Męski Czas na Świecie Ref. 5230.

Cechą wyróżniającą tego odniesienia jest tarcza. Metalowy relief przedstawia panoramę Manhattanu (ten sam widok, który był używany dla tarczy szkliwnej z cloisonné referencyjnego 5531 World Time Minute Repeater).

Łącznie wyprodukowanych zostanie 300 sztuk i podobnie jak wszystkie modele Patek wydane w związku z otwarciem wystawy  podróbki zegarków w Nowym Jorku, będą sprzedawane wyłącznie w USA. Cena została ustalona na 53 299 USD.

Czas na świecie mężczyzn repliki zegarków Patek Philippe 5230G New York 2017 Special: ruch, kaliber 240 HU, całkowity 32 mm x 5.11 mm, w tym moduł czasu światowego; Mikrorotor o średnicy 22 000 obr./min z balansem Gyromax i sprężyną spiralną Spiromax. Czas na świecie z 48 godzinną rezerwą mocy. Obudowa, 38,5 mm x 10,23 mm, wodoodporność 30 metrów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *