Dołącz do nas w Miami Repliki Zegarków & Wonders 2018

Kilka miesięcy temu ogłosiliśmy, że organizowane przez FHH Zegarki i Cuda odbywać się będą w Miami Design District, 15-17 lutego. Cóż, czas już nadszedł, a sprawy zaczynają działać na wysokich obrotach. Będziemy tam razem z 21 markami uczestniczącymi w inauguracyjnej edycji programu. Jak wspomnieliśmy w listopadzie, będzie wiele wydarzeń, rozmów, zajęć i oczywiście repliki zegarków. Więc co jest na temat tego Weekendu Prezydenta w Magicznym Mieście? Dowiedzmy Się.

W tegorocznych Watches and Wonders znalazły się następujące marki: A. Lange & Söhne, Armin Strom, repliki zegarków Audemars Piguet, Bulgari, Cartier repliki, F.P. Journe, Hermès, Hublot, IWC Schaffhausen, Jaeger-LeCoultre, Louis Vuitton, Panerai, Parmigiani Fleurier, Piaget, Ralph Lauren, Romain Jerome, Romain Gauthier, repliki TAG Heuer, repliki Vacheron Constantin, Van Cleef & Arpels i Voutilainen. Niektóre marki będą prezentować swoje nowości SIHH, a garstka będzie gospodarzem ich własnych aktywacji przez cały długi weekend. Różnią się one od klasy mistrzowskiej zegarmistrzów w Jaeger-LeCoultre, od rozmowy autora i fotografa Matt’a Hranka w Vacheron Constantin z wystawą chronograficzną w A. Lange & Söhne. Dodatkowo TAG Heuer będzie gościł „Museum in Motion”, kuratorską wystawę podkreślającą dzieła dziedzictwa z muzeum marki w La Chaux-de-Fonds.

Ponadto w Moore Auditorium odbędą się warsztaty z prelekcjami na temat zegarków pilotażowych, Kobiet w zegarach, Inwestowania w zegarki repliki na miarę XXI wieku (autor William Massena), Komplikacji (autor: Pascal Ravessoud) oraz Fascynującego świata aukcji i oglądania Kolekcjonowanie (Paul Boutros). Możesz zarejestrować się na te wszystkie i więcej na stronie repliki Watches & Wonders. Co najważniejsze, wszystkie marki będą prezentować swoje nowości SIHH 2018 i nowe zegarki na rok. Piaget będzie miał swój Altiplano Ultimate Automatic, Vacheron Constantin będzie miał nową kolekcję FiftySix, a plotka głosi, że nawet trójdzielny split A. Lange & Söhne będzie dostępny.

HODINKEE będzie w Miami przez cały weekend i będzie gospodarzem Meet-Up w sobotnią noc w dzielnicy Design (zapoznaj się ze szczegółami). Daj nam znać, jeśli chcesz otrzymać jakiekolwiek informacje wypełniając formularz w linku poniżej lub wysyłając  na adres replikizegarkow.com.pl. Możesz przeczytać więcej o Miami Watches & Wonders tutaj. Czekamy na Ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *