Dziewięć najlepszych repliki zegarków z roku 2017

Repliki Zegarków Tudor Black Bay 41

To może nie być najbardziej przełomowy Repliki Zegarków na tej liście, ale jest jednym z najlepszych. Chociaż wielu z nas tutaj w HODINKEE HQ jest i zawsze było wielkimi fanami Black Bay 36, jest to po prostu rzeczywistość na współczesnym rynku zegarków, że sprzedawanie mężczyzn repliki zegarków 36 mm jest obecnie dość trudne. Tak więc, Tudor przyjął ten sam bezsensowny projekt i umieścił go w obudowie 41 mm, która jest trochę bardziej przyjazna dla konsumenta. Black Bay 41 to świetnie wyglądający zegarek (nie ma daty!), Który jest tak wszechstronny jak to tylko możliwe. Osobiście proponuję, aby umieścić go na stalowej bransolecie i znaleźć sobie ładny pasek ze skóry w trudnej sytuacji, aby obrócić się, gdy potrzebujesz zmiany tempa.

Repliki Zegarków Cartier Tank Américaine In Steel

Kiedy kilka tygodni temu dokonałem przeglądu nowego zbiornika ze stali nierdzewnej Tank Américaine, tak naprawdę nie pociągałem za sobą żadnych ciosów. Kocham ten zegarek. Z okazji setnej rocznicy słynnego czołgu, Cartier replika mógł ulec pokusie i stworzyć coś w rodzaju przepełnionego, przemyślanego, spontanicznego utworu w hołdzie lub kawałka gadającego horlogera. Zamiast tego mądrze połączyli się z tym, co działa i po raz pierwszy stworzyli stal Amethricaine. Rezultatem jest supercienny zegarek, który dla wielu osób może być pierwszym i ostatnim ładnym zegarkiem, jaki kiedykolwiek musieli kupić, a jednocześnie mieć tę dawkę nostalgii za zegarek, aby utrzymać zainteresowania diabłów.

Repliki Zegarków IWC Pilot’s Watch Tribute to Mark XI

W tym roku chodziło tylko o Da Vinciego dla IWC replika, ale dla mnie najlepszym nowym wydawnictwem tej marki był bez wątpienia zegarek inspirowany stylem vintage, będący hołdem dla oryginalnego Mark XI. Tarcza oldschoolowa zawiera szereg subtelnych poprawek ze standardowego Mark XVIII, ale najbardziej zauważalną zmianą jest włączenie blokowych dłoni w kształcie kija. 40-milimetrowy zegarek „Watch’s Watch Tribute To Mark XI” jest nadal bardzo nowoczesnym zegarem, a do tego jest całkiem wyjątkowy. Na dołączonym NATO, jest to bardzo ładny weekendowy zegarek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *