IWC Pilot „repliki zegarków damskich Mark XVIII Edition” Fundacja Laureus Sport for Good „

Szybki start

Zegarek replika pilota Mark XVIII jest jednym z kamieni węgielnych kolekcji zegarek IWC replika, podobnie jak w przypadku Portugieser Automatic i Big Pilot. W aktualnej iteracji kolekcji Pilota, IWC oferuje wiele odmian swojego zegarka pierwszego poziomu, w tym różne opcje kolorystyczne, kilka wariantów materiałów, a nawet model rzutowania. Najnowszym dodatkiem jest zegarek, który mamy tutaj, roczna edycja limitowana zegarek IWC replika wspierająca Fundację Laureus Sport For Good. Zegarki te są zawsze wyposażone w bogate niebieskie tarcze i okolicznościowe ryciny, a ten model nie jest inny, choć tutaj dostaniesz również obudowę 41 mm wykonaną z błyszczącej czarnej ceramiki.
Dlaczego ten zegarek ma znaczenie

Teoretycznie nie ma tu nic przełomowego: zegarek IWC replika Mark XVIII i specjalny zegarek dla Laureusa. Jednak tegoroczna iteracja w limitowanej edycji charytatywnej to prawdziwa wyjątkowość. Wcześniej można było kupić ceramiczne zegarki Pilot, ale Mark XVIII był dostępny tylko z niszową konfiguracją Top Gun Miramar. W ostatnich latach wiele limitowanych edycji IWC zawierało ryciny w stylu „One Of 1,500” lub coś podobnego – zegarek ten jest indywidualnie numerowany z 1 500, co stanowi dodatkową premię dla kolekcjonerów. Część zysków z tych repliki zegarków damskich również trafia do Laureus Sport For Good Foundation, dzięki czemu możesz czuć się dobrze z nowym zakupem.
Pierwsze myśli

Mówiąc najprościej, jest to łatwa do uwielbienia odmiana znanego motywu. Niebieska tarcza jest oszałamiająca, a czarne dłonie o świetlistym wypełnieniu i czerwonej końcówce naprawdę szlifują projekt. Czarny dysk z datą to kolejny mały akcent, który podnosi ogólny wygląd. Być może wolałem ceramikę matową osobiście, ale to bardzo zależy od indywidualnego gustu. Kosztując 5 650 USD, jest to zdecydowanie najwyższy wynik w ofercie Mark XVIII, ale jest konkurencyjny w porównaniu z innymi ceramicznymi modelami IWC. Jeśli chcesz kupić zegarek na tyłku, to zdecydowanie powinno być na twoim radarem.
REKLAMA
Podstawy

Marka: zegarek IWC replika
Model: Zegarek pilota Mark XVII Edition „Laureus Sport For Good Foundation”
Numer referencyjny: IW324703

Średnica: 41 mm
Grubość: 11 mm
Materiał obudowy: ceramiczny
Wybierz kolor: niebieski
Indeksy: cyfry arabskie
Lume: Tak, na rękach i markerach
Odporność na wodę: 60 metrów
Pasek / bransoletka: Czarny pasek z cielęcej skóry


Ruch

Calibre: zegarek IWC replika Calibre 35111 (Na podstawie Sellita SW300-1)
Funkcje: godziny, minuty, sekundy hakerskie, data
Średnica: 25,6 mm
Rezerwa mocy: 42 godziny
Nawijanie: automatyczne
Częstotliwość: 4 Hz (28 800 vph)
Klejnoty: 25
Dodatkowe szczegóły: Zamknięty tył ma specjalny odcień wygrawerowany przez 11-letniego zwycięzcę w Brazylii, a ruch jest chroniony przed magnetyzmem dzięki miękkiemu futerałowi
REKLAMA
Ceny i dostępność

Cena: 5 650 USD
Dostępność: Natychmiast
Edycja limitowana: 1500 sztuk, indywidualnie ponumerowanych na kopercie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *