IWC Repliki Zegarków Portugieser Hand-Wound Eight-Days Edition „150 lat”

Oglądaj marki, które uwielbiają obchody rocznic. Szybki spacer po halach SIHH lub Baselworld da niezliczone szanse na zaznaczenie „historycznych momentów” i „przełomowych innowacji”. Jednak dla moich pieniędzy niewielki produkt, który ma 35 lat w produkcji lub marka promująca swoją najważniejszą 115-letnią rocznicę, jest nieco płaski. Teraz, 150. urodziny firmy – to rocznica, która zasługuje na odpowiednią uroczystość.

Aby oznaczyć ten kamień milowy, IWC repliki zegarków uruchomiła masową „kolekcję jubileuszową”, która obejmuje dziesiątki zegarków od najprostszej i najbardziej dostępnej marki, a skończywszy na szalonych nowych komplikacjach. Wszystkie są limitowanymi wydaniami o różnej wielkości, a pomysł jest taki, że fani marki mogą kupić kamień milowy niezależnie od budżetu. To naprawdę pełen szacunku sposób podziękowania tym, którzy sprawili, że marka odniosła sukces, nie wspominając już o wyraźnym komercyjnym posunięciu.

Ze wszystkich utworów w kolekcji od razu wyróżniłem się ponad resztą: „Edycja ręczna pięści dla Portugieser” „150 lat”. Jest to nowoczesna interpretacja najbardziej klasycznego modelu IWC i jest zarówno wierna zegarki repliki oryginałowi, jak i interesująca na podstawie własnych zalet. Wiedziałem, że muszę jak najszybciej dostać się w swoje ręce, a po tygodniu z zegarem mogę powiedzieć, że ostatni Portugieser może być najlepszym z repliki zegarków IWC, przeszłym i obecnym.

http://www.replikizegarkowpl.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *