Kolejny szalony Repliki Zegarków Patek Philippe Ref. 2526 Nadchodzą na aukcji

Nie ma dwóch sposobów: odniesienie 2526 jest teraz jednym z gorących repliki zegarków. Ceny za względnie standardowe przykłady znacznie wzrosły w ciągu ostatnich dwóch lat, a kolekcjonerzy w końcu docenili zarówno historyczną wartość zegarka (jako pierwszy automatyczny, wodoodporny Patek), jak i jego czystą estetykę (te linie i emaliowane tarcze są kolejnym poziomem ). Ale jest jeszcze inny gatunek 2526 – zwariowane rzeczy.

Maniak dla wyjątkowych i niezwykłych 2526 roku prawdopodobnie wywodzi się z 2013 roku, kiedy Christie sprzedał białe złoto 2526 z naprawdę dziwną bransoletką i czarną tarczą z lakieru wysadzaną markerami godzin diamentowych. Ten zegarek sięgnął ponad 340 000 $ i utrzymał rekord na najdroższym na świecie 2526, aż do wcześniejszego replica watches uk w tym miesiącu, kiedy podpisany przez Tiffany przykład w platynie wyniósł 642 500 dolarów na aukcjach Heritage. Formuła nie jest trudna do wykrycia: cechy takie jak nietypowa tarcza, nietypowa bransoletka i rzadki metalowy futerał mogą spiskować, aby stworzyć zegarek, który jest na tyle inny, że jest wykładniczo bardziej pożądany niż standardowy przykład.

Jest bardzo mało prawdopodobne, że zegarek repliki, który tu mamy, złamie którąkolwiek z tych kart – w rzeczywistości prawie niemożliwy – ale to nie znaczy, że nie przyciągnie wielu podekscytowanych licytantów. Część 814 na zbliżającej się aukcji Phillipsa w Hongkongu to żółte złoto 2526 z bransoletą w stylu cegły z podpisaną zapinką Patek i czarnym lakierem z pozłacanymi i lustrzanymi cyframi arabskimi. Na liście Phillipsa jest prawdopodobne, że jest to unikalny utwór stworzony na specjalne zamówienie przez dobrego klienta.

Zrobiłem trochę zagłębienia w przeszłości zegarka i poprosiłem o pełny raport o stanie od Phillipsa, więc mogłem uzyskać pełny obraz tego utworu. Po pierwsze, możemy być pewni, że ta tarcza jest w rzeczywistości oryginalna – ekstrakt repliki zegarków szwajcarskich Patek Philippe z archiwum potwierdza „Czarna tarcza, [z] pozłacanymi arabskimi znacznikami godzin” narodziła się na zegarku w 1953 roku. Jednak my również dowiedzieć się, że bransoletka była późniejszym dodatkiem, ponieważ ten kawałek został sprzedany ze skórzanym paskiem. Powiedział, że to świetny mecz i prawdziwa bransoletka Patek, więc nie przejmowałbym się tym zbytnio. Jeśli chcesz być naprawdę wybredny, myślę, że możesz go przywiązać do paska, ale nie wiem, dlaczego chciałbyś.

Jeśli chodzi o stan, zegarki repliki jest w dobrym, uczciwym stanie. Cechy sprawy są nienaruszone, występy wciąż mają swój kształt, podwójna korona P jest oryginalna, a zegarek nie został nadmiernie wypolerowany. Tarcza nie wykazuje żadnych poważnych uszkodzeń – coś, co częściej widzi się na szkliwo tarczy 2526 – ale jeśli przyjrzysz się uważnie, jest trochę zużywających się kilku cyfr arabskich. Bez lupy, zużycie jest prawie niewidoczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *