Najlepsze codzienne repliki zegarki od SIHH 2018

Cara Barrett – repliki zegarków Cartier Tank Cintrée In Platinum

Jednym z moich ulubionych zegarków z tego roku było trio Cartier Tank Cintrée w różowym lub żółtym złocie i platynie. Zawsze miałem słabość do Cintrée, a teraz wraca z nowoczesną obudową i ruchem ręcznym w trzech różnych metalach. Cena tego zegarka waha się od 20 000 do 23 000 USD, co jest drogie na codzienny zegarek (nawet dla mnie) i niestety wolę wersję platynową z rubinową koroną, która jest najdroższa z tego zestawu. Ale jeśli jestem całkowicie szczery, to jest klasyczny zegarek, który na pewno będę nosić codziennie, a złoto będzie zbyt miękkie do noszenia na co dzień, dlatego chodziłem z platyną. Gdyby tylko pieniądze rosły na drzewach.

Jon Bues – repliki zegarków Panerai Luminor Base Logo 3 dni Acciaio

Zawsze podobała mi się estetyka Panerai Luminor. Fakt, że firma zerwała z relatywną ciemnością jako dostawca marynarki, by stać się jedną z najpopularniejszych luksusowych marek zegarków ostatnich lat, zawdzięcza wiele wygranemu projektowi. Logo Luminor Base jest powrotem do podstaw zegarków dla Panerai. Wyróżnia się jedną z absolutnie najlepszych wartości, jakie można uzyskać w SIHH. Tutaj mamy świetnie wyglądający zegarek Panerai z ręcznie wykonanym kaliberem P.6000 z trzema dniami rezerwy mocy, który kosztuje tylko 4.750 USD.

Stephen Pulvirent – repliki zegarków Cartier Drive Extra-Flat w żółtym złocie

Tak, wybieram zegarek z żółtego złota na moje najlepsze codzienne wydanie SIHH 2018. Byłem fanem Extra-Flat Drive, kiedy został wydany w ubiegłym roku w różowym i białym złocie, a moja miłość do szczupłego, w kształcie Cartiera rosła tylko wtedy, gdy widziałem go w zeszłym tygodniu zarówno ze stali, jak i żółtego złota. Wybór między dwoma nowymi metalami nie jest łatwym zadaniem (jak już wcześniej wspomniałem), ale ostatecznie ciepły złoty futerał wzmacnia wzór vintage i wydaje mi się odpowiedni. Szczerze mówiąc, nie potrzebuję czegoś, co buduje się jak czołg na co dzień i myślę, że to przyniesie uśmiech na moją twarz za każdym razem, gdy go przypinam. Czego więcej możesz chcieć od tego?

Ben Clymer – repliki zegarków Audemars Piguet Royal Oak „Jumbo” Extra-Thin In Titanium i Platinum

Odnośnik 15202 (z domu 14802, z domu 5402) AP Jumbo, w każdym metalu, jest naprawdę najlepszym zegarem na świecie. Lub przynajmniej trzy pierwsze. Wierzyłem w to tak długo, jak długo pamiętam. Lub, przynajmniej odkąd kupiłem mój pierwszy, w 2010 roku. Cienki profil, „jeśli musimy mieć datę niż przynajmniej sprawić, żeby to było”, data, niesamowita historia, zróżnicowane wysokie poziomy wykończenia walizek, i doskonała odporność na zużycie sprawiają, że Jumbo jest prawie idealny. I chociaż nie było nic złego w 15202ST, dlaczego nie mielibyśmy trochę zabawy i zabawy z tytanem i platyną? Tytan jest lekki i twardy, platyna jest miękka i błyszcząca. AP ma historię mieszania metali i jest to morderczy high-endowy zegarek każdego dnia, który dodaje dawkę specjalności do zegarka, który widzimy często w społeczności obserwatorów.

www.replikizegarkow.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *