Nasze ulubione repliki zegarków Rolex z 2017 roku

Gdy pełen wydarzeń rok zacznie się uspokajać, nadszedł czas, by zacząć myśleć i przygotować się na to, co 2018 może mieć w sklepie, a spisanie listy dobrych osiągnięć to świetny sposób, by wyskoczyć na całość z kubełkiem motywacja.

Tradycyjne zobowiązania do zdrowszego jedzenia i treningu są bardzo dobre, ale spójrzmy prawdzie w oczy – są dość męczące i nieprzyjemne.

Jednak jedną obietnicą, która może być przyjemnością, jest to, aby zafundować sobie nowy repliki zegarkow, aby bezpiecznie Cię zobaczyć przez cokolwiek przyniesie nowy rok.

Zastąpienie aktualnego utworu ulepszoną wersją lub po prostu dodanie do swojej kolekcji z długim podziwianym modelem, to idealna zachęta do wyrzucenia 2018 do ulotki.

Filozofia Rolex, polegająca na ciągłym i niekończącym się doskonaleniu, oznacza, że ​​zawsze znajdzie się nowa, ekscytująca innowacja, którą można odkryć na powierzchni lub głęboko w maszynowni.

Wybraliśmy kilka naszych ulubionych z najnowszego spisu, te, które przeszły z kilkoma znaczącymi zmianami do odkrycia.

Tak więc, jeśli rozważasz nowy Rolex replika na nowy rok, śmiało, zafunduj sobie. Zasłużyłeś na to.

The Sea-Dweller ref. 126600

W repliki zegarków Rolex-Land najdrobniejsze szczegóły mogą stworzyć nieproporcjonalnie dużą liczbę debat.

W tym roku mieszkaniec morza świętował swoje 50. urodziny wydaniem nowego ref. 126600 z, po raz pierwszy, cyklopem w oknie daty.

Soczewka powiększająca o godzinie trzeciej była kością niezgody dla fanów odkąd Rolex wynalazł i wprowadził ją na Datejust w 1954 roku. Podczas gdy nikt nie spierał się o jej przydatność, purystowie zawsze potępiali jej wpływ na estetykę tarczy . Mieszkaniec Morza był naturalnym wyborem dla tych, którzy chcieli mieć jeden z wiodących w branży zegarków nurkowych, ale zostali zniechęceni przez asymetrię twarzy Submariner. Wraz z odsłonięciem urodzinowego chłopca z własnym Cyklotem, opuszcza głębinową wyspę Krakena jako jedyny model w zakresie bez obiektywu.

Ale co repliki zegarków Rolex zabiera jedną ręką, dają z drugiej. Model 126600 otrzymuje pompę powitalną w proporcjach, przyjmując ją od standardowego rozmiaru 40 mm Sub-Sub do bardziej znaczącego 43 mm. I radośnie, nazwa mieszkańca morza jest zaznaczona na czerwono na tarczy, bardzo wiedząc ukłon w stronę legendarnego oryginału. 1665, mieszkaniec Dwoistego Morza Czerwonego (DRSD) z 1967 roku.

Kiedy tarcza powraca do przeszłości, w środku wszystko jest tak współczesne, jak to tylko możliwe. Nowa generacja Cal. 3235 mocy, kaliber, który wprowadził na nowo zdefiniowane przez Rolexa standardy dotyczące certyfikatu Superlative Chronometer.

Zastępując i ulepszając prawdopodobnie najbardziej dokładny, elastyczny i niezawodny ruch jaki kiedykolwiek stworzono, Cal. 3135, 3235 zastąpił ponad 90% komponentów swojego poprzednika i wprowadził nowy spływ Chronergy, a także zwiększenie rezerwy mocy do 70 godzin.

Jego wewnętrzna technologia chroniona łącznie 14 patentami, najnowszy mieszkaniec morza jest oceniany z dokładnością do -2 / + 2 sekund dziennie.

Najnowszy,  repliki zegarków Rolex Sea-Dweller nr ref. 126600, który przejął od bardzo krótko żyjącego Sea-Dwellera 4000, spakował znaczną liczbę wzbogaconych funkcji nad swoimi poprzednikami i jest teraz najbardziej zaawansowanym mechanicznie trio nurkowym. Zdecydowanie warty uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *