Przedstawiamy Millenary Ladies Repliki Zegarków Audemars Piguet w trzech szybkich nowych egzekucjach

Podczas Dubai Repliki Zegarków Week Audemars Piguet zaprezentował najnowsze dodatki do kolekcji dla kobiet Millenary. Minęło trochę czasu, odkąd usłyszeliśmy cokolwiek na temat Millenary. Jako druga najbardziej godna uwagi kolekcja Audemars Piguet replika- oczywiście za Royal Oak – Millenary pozostała bardziej elegancką opcją dla produkcji od jej wprowadzenia w 1995 roku. Te trzy elementy, które tu widzisz, nie są przełomowe, ale dodają różne patrzy na istniejącą kolekcję damską. Zobaczmy, o co w tym wszystkim chodzi.

Po pierwsze, sam zegarek to ta sama milenium dam, o której rozmawiałem z Jackiem w 2015 roku. Zegarek ma charakterystyczny jajowaty, wschodni-zachodni futerał, który mierzy 39,5 mm na 35,4 mm, ze schodkowymi występami. Wewnętrzny kaliber 5201 jest częściowo widoczny przez przednią część zegarka, z godziną i minutą wybieraną na bok, a pomocnicze sekundowe pokrętło ustawione asymetrycznie w środku. Zegarek ma 49-godzinną rezerwę mocy i jest ręcznie nawijany. Jest to imponujący kobiecy ubiór, wykazujący się tak dużą sprawnością techniczną, jak estetyczny kunszt.

Trzy „nowe” elementy są technicznie takie same, ale z ozdobnymi aktualizacjami. Pierwsze dwa to diamenty, a podstawa to różowe lub białe złoto. Obaj mają pięknie wykonane bransoletki z „polskiej siatki”, które pasują do metalowej obudowy. Te polskie bransoletki są nieco wygodniejsze niż typowa mediolańska siatka, z bardziej zwartym splotem, który osiąga się poprzez tkanie serii nici wokół osi od lewej do prawej zamiast w tym samym kierunku (jak w przypadku bransoletki mediolańskiej).

Trzecim dodatkiem do kolekcji jest Millenary z 18-karatowym, matowym różowym złotym pudełkiem. Tak,  Repliki Zegarków Audemars Piguet zastosował moje ukochane leczenie zimowe do kolejnego zegarka. Wykończenie przechodzi przez różne powierzchnie skrzyni i na te stopnie. Wszystko to sprawia, że ​​tarcze tego modelu wykonane są z opalu. Warto zauważyć, że opale są bardzo miękkimi kamieniami, więc można sobie tylko wyobrazić, jak trudno było je wykonać. Efekt przeciw oszronionej obudowie jest niezwykły.

Frustrująco, wycena tych trzech repliki zegarków nie zostanie ogłoszona do SIHH, więc pamiętaj, by to sprawdzić. A w międzyczasie sprawdź resztę Millenary Collection w http://www.replikizegarkowpl.com.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *