Repliki Zegarków Breitling Navitimer 8 Dzień i data

Szybki start

Wczoraj wprowadziliśmy nowy chronograf repliki zegarków Breitling z właśnie uruchomionej linii Navitimer 8 firmy. Powiedzieliśmy wam, że na Navitimer 8 pojawi się kilka dodatkowych modeli, a dziś możemy potwierdzić, że istnieje kilka nowych formalnie ogłoszonych elementów, w tym podstawowy automatyczny, światowy i zegarek, który mamy tutaj. Jest to atrakcyjny zegarek o przekątnej 41 mm dla lotników, który oferuje wyświetlacze na dzień i na randkę, co sprawia, że ​​jest to praktyczny wybór na co dzień.
Dlaczego ten zegarek ma znaczenie

Kiedy Georges Kern opuścił swoje stanowisko w Richmont zeszłego lata, aby przejąć repliki zegarków Breitling, większość obserwatorów branży postrzegała ten ruch jako szansę dla weterana branży, aby obrócił Breitlinga. Jak widać z tej pierwszej kolekcji – która zawiera wewnętrzny chronograf, chronograf oparty na Valjoux, wariant czasowy, Unitime, a także ten zegarek z datą i datą – pierwsza linia Breitlinga Kerna ma charakterystyczny vintage wygląda i nosi nazwę Navitimer 8, która łączy się z historycznymi ośmiodniowymi instrumentami kabinowymi firmy. Co ciekawe, to, co ta nowo wprowadzona kolekcja nie zawiera, to między innymi zasada suwaka kołowego E6B – używana przez pilotów do obliczania zużycia paliwa, między innymi – że większość miłośników zegarków replika natychmiast myśli, kiedy słyszą nazwę Navitimer.
Pierwsze myśli

Teraz, gdy mieliśmy okazję przyjrzeć się tej nowej kolekcji z Breitling, widzimy, że wpływ Georges’a Kern’a dał się odczuć i dość szybko w ofercie Breitling. To, że widzimy spójną kolekcję z wzorami, które przenoszą się od zegarka do obejrzenia, będzie znane każdemu, kto zna pracę Kern w repliki zegarków IWC, gdzie on i jego zespół skupiali się na jednej linii na raz i odświeżali ją od góry do dołu na podstawa ciągła.
REKLAMA
Podstawy

Marka: Breitling
Model: Navitimer 8 Dzień i data
Numer referencyjny: A4533010

Średnica: 41 mm
Grubość: 11,19 mm
Materiał obudowy: stal nierdzewna
Wybierz kolor: niebieski lub czarny
Indeksy: cyfry arabskie
Lume: Tak, na rękach i cyfrach
Odporność na wodę: 100 metrów
Pasek / bransoleta: pasek skórzany lub bransoleta ze stali nierdzewnej


Ruch

Calibre: repliki zegarków Breitling Calibre 45 (baza ETA 2834-2)
Funkcje: godziny, minuty, sekundy, dzień, data
Średnica: 29 mm
Grubość: 5,05 mm
Rezerwa chodu: 40 godzin
Nawijanie: automatyczne
Częstotliwość: 4 Hz (28 800 vph)
Certyfikat COSC Chronometer
REKLAMA
Ceny i dostępność

Cena: Już wkrótce
Dostępność: maj / czerwiec 2018

Dowiedz się więcej

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *