Repliki Zegarkow Hublot Big Bang Meca-10 Shepard Fairey Edycja limitowana

Szybki start

Rozpoczęty w związku z zapowiedzią artysty Shepard Fairey jako nowego ambasadora marki, Hublot stworzył limitowaną edycję ręcznie robionej linii Meca-10, która została zaprojektowana z wykorzystaniem danych Fairey. Najnowsza seria repliki zegarków z serii Hublot replika, Fairey, która założyła odzież OBEY i której twórczość polega na stworzeniu kultowego plakatu Baracka Obamy Hope, wydaje się naturalną formą koncentracji marki na destrukcyjnych, awangardowych i kontrowersyjnych artystach.

Limitowany do 100 sztuk w dwóch różnych kolorach, Hublot Big Bang Meca-10 Shepard Fairey LE jest przewidywalnym odważnym i barwnym wyrazem rozpoznawalnego kształtu repliki zegarków Hublot, z wzorcową walizką Texalium i włókna węglowego, szkieletową tarczą, funkowym wskaźnikiem rezerwy mocy i Własne logo Star Gear na tarczy Fairey.

Pierwsze myśli

Poza prawdopodobnie szkieletową tarczą, która z pewnością nie jest wyjątkowa dla tego projektu repliki zegarków Hublot, te edycje Shepard Fairey charakteryzują się dość szczegółowym zastosowaniem plemiennego motywu kwiatowego w górnym elemencie Texalium w kopercie 45mm repliki zegarków. Texalium, dla tych, którzy nie pamiętają Wielkiego Wybuchu Unico Italia Independent, jest wyspecjalizowanym włóknem węglowym powleczonym aluminium i pozwala na zastosowanie szerokiej gamy kolorów i tworzenie całkowicie zindywidualizowanych zdjęć w materiale. Jest to w zasadzie idealne rozwiązanie do zegarka zainspirowanego pracami artysty wizualnego, a Big Bang Meca-10 Shepard Fairey może być w kolorze niebieskim lub szarym z dodatkowymi czerwonymi akcentami.

Obie wersje mają logo gwiazdy Fairey na tarczy o trzeciej i są napędzane ręcznym ruchem repliki zegarków HUBOT HUB 1201 repliki zegarków Hublot. Dzięki 10-dniowej rezerwie mocy ruch ten ma czas, sekundy podrzędne i charakterystyczny wskaźnik rezerwy mocy koła zębatego o godzinie szóstej, który wykorzystuje czerwoną ramkę, aby pokazać pozostałą rezerwa (w dniach). Dodatkowo, ta Hublot ma system wymiany „jednego kliknięcia” marki, co pozwala na proste i beznarzędziowe zmiany paska. W obu wersjach dostępne są gumowe i cielęce paski z wytłoczonym wzorem od samego wykonawcy.

Chociaż nie jestem modelem, który przemawia do moich gustów, potrafię zrozumieć apel dla 200 bogato oddanych fanów Fairey i kolekcjonerów. Podobnie jak poprzednie przykłady z serii Hublot „repliki Hublot Loves Art”, modele te stanowią przedłużenie atrakcyjności samego artysty, wprowadzając wysoce niszową Hublot do zaangażowanej publiczności, która może (prawdopodobnie) powinna zrozumieć zarówno większy apetyt artysty i charakter zbierania w tej konkretnej przestrzeni. Jako zegarek, 28 300 $ Big Bang Meca-10 Shepard Fairey przekłada jego artystyczną twórczość na medium, które pozostaje kolekcjonerskie, a jednocześnie działa jako przyjemny i codzienny, przyjemny produkt.
Podstawy

Marka: Hublot
Model: Big Bang Meca-10 Shepard Fairey
Numer referencyjny: 414.YF.1137.VR.SHF18 i 414.YL.5179.VR.SHF18

Średnica: 45 mm
Grubość: 15,95.mm
Materiał obudowy: włókno węglowe i Texalium
Wybierz kolor: niebieski lub szary
Lume: Tak, niebieski lub czerwony.
Odporność na wodę: 100m
Pasek / bransoleta: guma i skóra cielęca w kolorze niebieskim lub szarym
Ruch

Kaliber: Hublot HUB1201 replika
Funkcje: godziny, minuty, sekundy, rezerwa chodu
Średnica: 34,80 mm
Grubość: 6,8 mm
Rezerwa mocy: 10 dni
Nawijanie: ręczne
Częstotliwość: 21 600 VH
Klejnoty: 24
Dodatkowe szczegóły: Skeletonized
REKLAMA
Ceny i dostępność

Cena: 23 800 USD
Dostępność:
Edycja limitowana: 100 sztuk w każdym kolorze

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *