Ulubione repliki zegarki damskie od SIHH 2018

W tym roku widzieliśmy wiele damskich repliki zegarków w SIHH. Szczególny nacisk położono na wykończenia i komplikacje, co było pożądaną zmianą po latach małych diamentowych zegarków koktajlowych z kwarcu. Aby zakończyć w tym roku nasze najlepsze typy dla SIHH, oto nasze ulubione damskie utwory.
Cara Barrett – repliki Cartier Triple Wrap Panthère

Najbardziej ekscytującą rzeczą dla mnie w tym roku była liczba damskich zegarków do wyboru! Ale gdybym miał wybrać jeden zegarek jako mój ulubiony, byłby to potrójny okład Panthère. W zeszłym roku Cartier ponownie z powodzeniem wprowadził kolekcję Panthère. W tym roku powraca z potrójną (lub podwójną) bransoletą. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ trzeba poświęcić czas na budowę, aby zegarek leżał płasko na nadgarstku. Jest on dostępny w dwóch rozmiarach, a także w kolorze białym, różowym lub żółtym, z diamentami lub bez, i zapewnia elegancki zegarek dzień-noc w dowolnej kombinacji.

500 USD do 35 0 USD; cartier.com
Jack Forster – zegarek Audemars Piguet replika Concept Latający Tourbillon

Cała idea tak zwanego damskiego zegarka jest w dzisiejszych czasach dość elastyczna, chociaż wciąż istnieje wiele przykładów repliki zegarków przeznaczonych dla klientów kobiecych i stworzonych z myślą o tradycyjnej kobiecości. The Royal Oak Concept Flying Tourbillon firmy Audemars Piguet został wprowadzony przez AP z oświadczeniem: „Zegarki damskie nie powinny ograniczać się do zmniejszania, rozjaśniania i dodawania kilku brylantów”. Wierny ich słowom zegarek jest skomplikowany (pierwszy Latający tourbillon) bardzo odważnie – nawet agresywnie – stylizowany i dodaje dużo diamentów (460 z nich). Nigdy nie widziałem damskiego zegarka, który jednocześnie uosabia i podważa ideę tradycyjnie kobiecego zegarka tak dobrze.

Bagietka obniżyła wartość 395 000 CHF lub uzyskała znakomite cięcie 190 000 CHF; audemarspiguet.com
Jon Bues – repliki Cartier Révélation d’Une Panthère

Wszyscy w prezentacji produktów Cartier SIHH musieli grać swoją chwilę z tym zegarkiem. Posiada przelotną sylwetkę pantery, stworzoną przez 900 lśniących złotych kulek zawieszonych w cieczy. zegarek  Cartier replika mówi, że ten zegarek potrzebował pięciu lat na opracowanie i po drodze zarobił dwa patenty. Pierwszy dotyczy lepkiej cieczy, w której płyną złote kule, a drugi szklanki, przez którą przepływa mieszanina kulek i cieczy. Oni robią tylko 100, a przy 16 400 $, posiadanie jednego nie będzie tanie, ale ten zegarek jest tak zabawny. Wydaje mi się, że będzie kusić wielu klientów Cartiera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *