Zegarek Omega Replika Seamaster Railmaster

Ostatnie lata były szczególnie interesujące w świecie repliki zegarków. Jako twórcy nowych i starych zegarków, aby znaleźć sposoby, aby odwołać się do nowej generacji klientów o różnych potrzebach, potrzebach i zachowaniach, niż poprzednia generacja, wypróbowali szereg strategii. Są tacy, którzy uważają, że proste reedycje w stylu vintage to sposób na wyrwanie się temu nowemu kolekcjonerowi, który może być porównaniem zakupów z rocznika Sub; są tacy, którzy sądzą, że zastosowanie najnowocześniejszych technologii przekona kogoś, że mechaniczne zegarki mogą nadal używać technologii smartwatch jako rozwiązania na przyszłość; i są tacy, którzy decydują się na najlepsze z obu tych podejść do tworzenia produktów, które są zarówno uzasadnione, jak i współczesne.

Zegarek omega replika to czasami wszyscy trzej z tych zegarmistrzów. Są michael kors zegarki takie jak te z kolekcji Trilogy, które są częścią literacką do częściowego odtwarzania utworów z archiwum na jednym końcu spektrum i oglądają jak najnowocześniejszy Speedmaster X-33 na drugim. Ale siedząc w centrum, znajduje się nowy Seamaster Railmaster. Żaden zegarek lepiej nie ilustruje tej trzeciej metody zegarmistrzostwa, która od razu wskazuje na przeszłość, tworząc jednocześnie coś nowego, czego nie można było sobie wyobrazić pół wieku temu. Zegarek replika ten przyciąga ulubieńca kolekcjonerów z lat 50., ale nie musisz znać jednej rzeczy na temat historii zegarek breitling replika, aby wydobyć wszystko z Seamastera Railmastera. To wszystko, co ważne – po prostu świetny zegarek.

W 1957 r. Zegarek omega replika wypuściła pierwszego Railmastera, referencję CK2914. Wszyscy myślimy o zegarkach do nurkowania i obfitych chronografach jako zegarkach narzędziowych, ale Railmaster był zegarkami innego rodzaju: był to zegarek dla naukowców, który mógł sprostać polom magnetycznym napotkanym w laboratorium. Jak zapewne wiesz, magnetyzm może siać spustoszenie na mechanicznym zegarku, zniekształcając sprężynę balansującą i wpływając na jej zdolność utrzymywania stałej częstotliwości, a tym samym utrzymując dokładny czas. CK2914 wykorzystał miękki żelazny wewnętrzny futerał jako klatkę Faradaya i grubszą tarczę do osłaniania ruchu od zewnętrznych pól magnetycznych o sile do 1000 Gaussów.

Zegarek omega replika nie była jedynym producentem zegarków produkującym tego rodzaju zegarek. Rolex słynie z nazwy Milgauss, która bierze swoją nazwę bezpośrednio od oporu 1000-Gaussa (mille to French for 1,000) i została opracowana we współpracy ze szwajcarskim laboratorium CERN. Zegarek był produkowany od 1956 r. Do 1988 r. (W tym czasie były dwa generacje w tym czasie, 6543/6541 i 1019), zanim ponownie został przywrócony w 2007 r. Podobnie IWC ma Ingenieur, który faktycznie pojawił się przed Milgauss lub Railmaster, debiutujący w 1954 roku. Do tego czasu IWC miało już historię produkcji zegarków anty-magnetycznych dla pilotów, więc Ingenieur wydawał się logicznym kolejnym krokiem. Dwie dekady później Gerald Genta przeszedł remont w postaci Ingenieur SL, a dziś marka utrzymuje linię życia jako zbiór inspirowanych wyścigami zegarków, ale to już inna historia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *