Zegarek Patek Philippe replika 5208T przeznaczony tylko do sprzedaży za 6,2 miliona franków szwajcarskich

Aukcje genewskie w listopadzie rozpoczną się. Wśród pierwszych wielkich lotów do premiery był numer 12 w grze Only repliki zegarków, repliki zegarków Patek Philippe 5208T wyprodukowanej z tytanu wyłącznie na tę aukcję charytatywną.

Rekord na najdroższy zegarek na rękę należy oczywiście do Paula Newmana, Paula Newmana Daytony, który w zeszłym miesiącu sprzedał za 17,8 miliona dolarów Phillipsa.

Rok wcześniej zobaczyliśmy, że Phillips sprzedaje stal nierdzewną repliki zegarków Patek Philippe 1518 za 11 milionów dolarów.

I oczywiście, wcześniej rekord należał do Patek 5016a, który wyniósł 7,3 miliona dolarów w grze Only Watch 2018.

Należy zauważyć, że cena detaliczna zwykłego 5208P graniczy z siedmioma cyframi tak jak jest, więc aby zobaczyć wyjątkowy przykład tytanu sprzedać ponad sześć milionów, nie jest zupełnie nieoczekiwany. Jednocześnie zastanawiamy się, dlaczego 5016A sprzedaje się więcej, a jednocześnie jest mniej skomplikowany – czy stal jest bardziej seksowna od tytanu, czy też to, że kolektory high-end wolą tradycyjną niebieską emalię od tego „włókna węglowego”, że ” ve widziana z Patek wcześniej w 5004T? Tak czy inaczej, jest to bardzo mocny wynik, który stawia go w czołówce najdroższych zegarków na rękę, jakie kiedykolwiek sprzedano publicznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *