1984 Repliki Zegarków Rolex GMT-Master II 16760 „Fat Lady”, A 1970s Repliki Breitling Chrono-Matic 7651, A 1972 Repliki Rolex Day-Date Reference 1803

W tygodniu, kiedy ogłosiliśmy, że jesteśmy oficjalnym autoryzowanym sprzedawcą internetowym dla współczesnych repliki zegarków, wielu z was zapytało, co to oznacza dla naszej cotygodniowej selekcji repliki zegarków vintage. Cóż, jesteśmy tu, aby powiedzieć, że będziemy sprzedawać stare zegarki w sklepie HODINKEE, tak jak wcześniej. Nic się nie zmienia. Po krótkiej przerwie mamy w tym tygodniu fajną kolekcję zegarków narzędziowych, vintage Rolexa i fajnego stopera. Czytaj dalej, aby zobaczyć niektóre z najważniejszych wydarzeń.
1984 repliki zegarków Rolex GMT-Master II „Fat Lady” nr ref. 16760

Nie jest tajemnicą, że Rolex GMT-Master II to fajny zegarek, a ten przykład jest twardym dowodem. Numer referencyjny 16760 był pierwszym GMT-Master II i może się pochwalić kilkoma kluczowymi różnicami w stosunku do poprzednich GMT-Masters. 16760 nadano przydomek „Gruba dama” w odniesieniu do grubszej obudowy i dużych indeksów z białymi otokami. Przykład mamy tutaj w bardzo dobrym stanie i uzupełni każdy nadgarstek. Możesz przeczytać więcej o tym zegarku tutaj.
1970 repliki zegarków Breitling Chrono-Matic nr ref. 7651

Breitling, o Breitling replika , jak uwielbiamy twoje zabytkowe zegarki na narzędzia. To odniesienie z 1970 roku Chrono-Matic 7651 jest dokładnie powodem, dla którego kontynuujemy ślinienie się nad tym, co kiedyś było. Zegarek ten napędzany jest ruchem kalibru 11, który, jeśli pamiętasz, był również używany w niektórych klasycznych zabytkowych Heuerach. Ponadto jasne kolory i niezwykły kształt tego chronografu sprawiają, że ten zegarek śpiewa. Możesz przeczytać więcej o tym wpisie tutaj.
1972 Rolex Day-Date ‚Wide Boy’ Reference 1803

Numer referencyjny dnia 1803 jest jednym z najpiękniejszych zegarków kiedykolwiek wyprodukowanych przez Rolex. Nie tylko świetnie wygląda, ale także utrwalił swoje miejsce w historii zegarków jako jeden z najbardziej kultowych zegarków luksusowych wszechczasów. Przykład, który tutaj mamy, wykonany jest z żółtego złota i ma przepiękną szarą tarczę z piękną patyną. Ale najfajniejszą częścią tego zegarka jest napis na odwrocie, potwierdzający, że został on obdarowany poprzednim właścicielem w 1973 roku przez 30 lat pracy w Arabian American Oil Company. Możesz przeczytać więcej o tym zegarku tutaj.
Pełny zestaw

Poza wymienionymi wyżej wydarzeniami, w tym tygodniu mamy również do sprzedania następujące zegarki: stoper 1900s Excelsior Park „Hour Decimal” podpisany Zivy & Cie, 1972 Rolex Day-Date Reference 1803 w żółtym złocie z bransoletką i 1960 roku Enicar Sherpa Guide 600. Możesz teraz kupować całą kolekcję w sklepie HODINKEE.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *