A 10 dolarów Gilt Dial Rolex Replika Submariner Reference 5512

Na wszelki wypadek, gdybyś myślał, że słońce miało już miejsce w dniach wyrywania skarbów z pchlich targów i przydrożnych antyków, sprawdź to ostatnie konto, które pochodzi od czytelnika Kyle’a F.

Jak mówi Kyle, grzebał w stoliku głównie pieszych na pchlim targu w Filadelfii, kiedy niemal znikąd zauważył zegarki repliki „za stołem sprzedawcy, leżący na betonowej półce, w zasadzie w ziemi”.

Kyle mówi, że wszystko, co widział, to osłona zegarka, i uważał, by nie dać się zbytnio podekscytować. To prawdopodobnie nic, prawda? W dzisiejszych czasach prawie każdy – zwłaszcza ktoś siedzący za ladą na pchlim targu – zna nazwę Rolex replika, prawda? Najprawdopodobniej był to jeden z setek podobnie wyglądających zegarków do nurkowania, których obudowy, oprawy i bransoletki zostały skutecznie usunięte z Rolexa.

Wziął zegarek w rękę – co, jak widać z tych zdjęć, jest więcej niż odrobinę pobity – i spojrzał na niego uważniej. Wyjrzawszy spod tego zeskrobanego plastikowego kryształu, wyglądało to jak piekło kolekcjonerskiego czteroliniowego pozłacanego tarczy z patyną, która byłaby bardzo trudna do sfałszowania.

„Ile?” Kyle zapytał sprzedawcę.

„Nie wiem, 10 dolarów?” Odpowiedział najwyraźniej nieświadomy człowiek za stołem.

Pomimo wrażenia, że ​​znalezisko jest zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, Kyle rzucił kostką i rozwidlał się o 10 USD, zakładając, że dostał fałszywkę, ale za jedyne 10 USD musiał podjąć ryzyko. Kiedy jednak dostał repliki zegarek do domu, zdjął bransoletę i szukał numeru seryjnego online. Lo i oto, wrócił jako 5512 z 1968 roku.

Kyle mówi, że zegarek jest teraz na odtworzeniu Rolexa, a on poinformuje nas o tym, jak będzie wyglądał proces powrotu do formy.

Nie mieliśmy okazji przyjrzeć się temu zegarkowi osobiście i naprawdę jedyne, co musimy zrobić w tym przypadku, to dostarczone przez Kyle’a obrazy i opowieść, którą opowiada. Ale wygląda na to, że jest bardzo szczęśliwym kupującym na pchlim targu, który ma teraz zabójczy zegarek i jedną piekło historii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *