El Repliki Zegarków Hublot Big Bang Sang Bleu

Hublot repliki tworzy wiele limitowanych edycji Big Bang. Jak tona ich. Tylko w tym roku zauważyłem co najmniej osiem ogłoszeń z Wielkiego Wybuchu w mojej skrzynce odbiorczej, z których każda reklamowała jakiś repliki zegarków, który będzie produkowany w ograniczonej ilości – i jestem pewien, że jest jeszcze wiele innych, które przeoczyłem. Wszystko to ma powiedzieć, że pomimo pozornie niekończącej się parady limitowanych edycji, kiedy po raz pierwszy zobaczyłem Wielki Wybuch Sang Bleu, poczułem, że firma może skręcić za róg. Było to naprawdę świeże spojrzenie na Wielki Wybuch, stworzone we współpracy z kimś interesującym. Musiałem się bliżej przyjrzeć.

Główna krytyka, z którą zmierzyła się repliki zegarków Hublot, nie koncentruje się na tomie wydań, które wydała, ale raczej na braku oryginalnego myślenia, które znalazło się w niektórych z nich. W wielu przypadkach strategia polegała na zmianie kolorów na tarczy, dodaniu logo partnera i może na stworzeniu nowego paska, przy jednoczesnym zachowaniu nienaruszonego rozmiaru Wielkiego Wybuchu. Aby być uczciwym, przeciwnie, byłoby mało sensowne z punktu widzenia produkcji. Tworzenie zupełnie nowych komponentów jest dużym pytaniem, którego małe produkcje nie mogą usprawiedliwić. Ale to inna historia na inny czas.

Ale nie jest nierozsądne oczekiwanie pewnego stopnia nowości od artystycznej współpracy, szczególnie gdy zaangażowany jest współczesny artysta. Zbyt często jednak dostajemy coś, co wydaje się trochę płaskie, tak jak to było w przypadku, gdy Mr. Brainwash dostał trochę farby na wyjątkowy Big Bang. Awarie zdają się występować w jednym z dwóch przypadków. Albo medium, czyli zegarek nie nadaje się dobrze do stylu artysty. I choć może to być rozczarowujące, zdarza się to i byłoby trochę ciężko trzymać go przeciwko artyście lub firmie zegarmistrzowskiej. Innym razem angażuje się zbyt wiele osób – firma nadzorująca ma tożsamość, którą należy chronić – i to nieuchronnie tłumi proces twórczy.

Co prowadzi nas do najnowszego ambasadora artystycznego Hublot.

Maxime Buchi, założyciel Sang Bleu

Maxime Buchi, 38-letni szwajcarski tatuażysta i przedsiębiorca, a także założyciel i reżyser Sang Bleu, kreatywnego studio podzielonego między Zurych i Londyn, który zmienił się w ruch. Odkąd Buchi założył ją w 2006 roku, powstało czasopismo, marka modowa i współpraca z takimi hiphopowymi markami, jak New Balance.

Spotkałem się z Buchi w czerwcu, krótko po oficjalnym ogłoszeniu jego związku z Hublot – muszę przyznać, że jest to jedno z tych partnerstw Hublot, które opuściłem podczas pierwszej podróży. Prawdziwy miłośnik repliki zegarków, był jedną z pierwszych osób, które skontaktowały się z nami, gdy zaprosiliśmy londyńską społeczność zegarków do spotkania z zespołem HODINKEE, podczas gdy byliśmy w Londynie, i nie było trudno zauważyć go w tłumie podczas naszego pobytu w Londynie. spotkać się. Jak wielu tatuażystów, jest pokryty tuszem od stóp do głów, więc nigdy nie było wątpliwości, kto właśnie pojawił się, gdy do pokoju wszedł człowiek z wytatuowaną czaszką.

Tego wieczoru Buchi nosił repliki zegarków Patek Philippe Nautilus nr ref. 5990, poważny zegarek i wczesny znak dobrego smaku. Mówiliśmy oczywiście o zegarkach i tatuażach – szokujących, prawda? Jego spojrzenie na sztukę ciała i jego własne podejście okazały się bardzo interesujące, ale temat zegarków Hublot i Big Bang nie pojawił się tego wieczoru.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *