Przedstawiamy The Repliki Zegarków Hublot MP-09 Tourbillon Bi-Axis

Repliki Zegarków Hublot nie jest obcy w tworzeniu bardzo dużych, bardzo poważnych zegarków. Niezależnie od tego, czy jest to coś w rodzaju LaFerrari, czy też „tylko” tytanowego przekaźnika minutowego, produkcja może wyginać mięśnie, kiedy chce. Nowy MP-09 Tourbillon Bi-Axis jest najnowszym przykładem takiego ruchu. Jest to pierwszy multi-osiowy tourbillon firmy Repliki Zegarków Hublot, który jest nie mniej niż w domu.

Kiedy po raz pierwszy spojrzysz na MP-09, wiesz, że patrzysz na coś skomplikowanego i oczywiste jest, że twoja uwaga powinna znajdować się na tej masywnej wirującej rzeczy na dole zegarka. Ale nie jest jasne, czy wszystko dzieje się pod powierzchnią i jak skomplikowany jest ten imponujący mechanizm.

Silnikiem tej maszyny jest kaliber HUB9009.H1.RA, a zegarek został zaprojektowany od ruchu w górę. Ten kaliber jest automatycznym ruchem z pięciodniową rezerwą mocy, produkowaną wewnętrznie przez Hublot replika przy jej produkcji. Sercem tego ruchu jest dwuosiowy tourbillon, który wykonuje pełny obrót na jednej osi w ciągu jednej minuty i pełny obrót na drugiej osi co 30 sekund.

Aby prawidłowo pokazać tourbillon off, Repliki Zegarków Hublot stworzył zupełnie nowy przypadek średnicy 49mm dla tego zegarka. Masz masywne okno poniżej, które pozwala podziwiać turbulencje pod różnymi kątami, ale na górze masz zakręcaną ramkę i kąty, dzięki którym od razu myślisz o Repliki Zegarków Hublot. Czas jest wyświetlany w prawym górnym rogu „pokrętła” (jeśli można to tak nazwać), a po lewej stronie znajduje się wskaźnik rezerwy mocy. Pod spodem znajdują się dwa łuki z cyframi, które pokazują datę na niezwykłym wyświetlaczu, który wydaje się być w domu na tym zegarku.

Łatwo byłoby go przeoczyć, ponieważ wszystko dzieje się z tourbillonem, ale po lewej stronie obudowy znajduje się również interesujący korektor daty. Wystarczy nacisnąć dźwignię w górę lub w dół, aby ustawić datę do przodu lub do tyłu jeden dzień. To niezwykle proste i miłe uzupełnienie tego zegarka.

Istnieją trzy wersje tego zegarka, wszystkie wersje limitowane. Istnieje wydanie z tytanu, wyprodukowane w 50 przykładach i kosztujące 169 000 $; istnieje wersja King Gold, wyprodukowana w 20 przykładach i wyceniona na 211 000 $; i, co nie mniej ważne, jest wydanie z tytanu z diamentami pavé, wyprodukowane w przykładach TK i wycenione na 190 000 $. Tytan i diamenty za mniej niż złoto? Zapisz mnie.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź Repliki Zegarków Hublot online. Wkrótce dostaniesz mnóstwo zdjęć na żywo tego zegarka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *