Repliki Zegarków Vacheron Constantin Data FiftySix

Szybki start

Repliki Zegarek na rękę o średnim rozmiarze z datą i datą inspirowany jest doskonałym, a czasem zapomnianym, odniesieniem z połowy lat 50. – 1956 roku. Odwołanie Vacheron Constatintin replika nr 6073 nie było jednak tylko strojem zegarków. Był to jeden z pierwszych automatycznych Repliki zegarków, jakie kiedykolwiek wyprodukowano w Genewie. Podobnie jak pozostałe modele w całej nowej kolekcji FiftySix, ta jest dostępna w opcji różowego złota lub stali nierdzewnej.
Dlaczego ten zegarek ma znaczenie

To nie jest codzienność, że główna marka horologiczna, z pewnością jedna z „wielkiej trójki”, postanawia wyjść z zupełnie nową linią zegarków. Wyczuwa się, że decyzja o wprowadzeniu FiftySix w tym roku ma związek z Vacheronem skierowanym do młodszej klienteli i tych, których siła nabywcza nie wnika w obszar wysokich komplikacji. Mamy w sumie trzy modele: ten dzień, pełny kalendarz i prosty automatyczny układ automatyczny.

Pierwsze myśli

Podoba mi się pomysł, by Vacheron docierał do młodszych klientów i nowych kolekcjonerów za pomocą zegarków replika, które są realistyczne i możliwe do osiągnięcia. Jeśli jest to zapowiedź tego, co ma pochodzić z innych marek w SIHH, i myślę, że to możliwe, jesteśmy w trakcie jednego bardzo interesującego show. Jeśli chodzi o ten zegarek, podoba mi się nietypowy klasyczny zegarek z praktycznymi komplikacjami, z których można korzystać każdego dnia.
Podstawy

Marka: repliki Vacheron Constantin
Model: FiftySix Day-Date
Numer referencyjny: 4400E / 000A-B437 (stal nierdzewna), 4400E / 000R-B436 (różowe złoto)

Średnica: 40 mm
Grubość: 11,6 mm
Materiał obudowy: stal nierdzewna lub różowe złoto
Kolor wybierania: opaliany srebrem z powierzchnią zewnętrzną (różowe złoto), szarym, centrum opalizującym, z powierzchnią zewnętrzną ze słońca (stal nierdzewna)
Indeksy: Różowo-złote cyfry i wskaźniki świetlne (różowe złoto), cyfry z białego złota i znaczniki godzin świetlnych (stal nierdzewna)
Lume: Tak
Odporność na wodę: 30 metrów
Pasek / bransoleta: Brązowy lub czarny pasek z aligatorem

Ruch

Kaliber: repliki Vacheron Constantin 2475 SC / 2
Funkcje: godziny, minuty, sekundy środkowe, dzień tygodnia, data, wskaźnik rezerwy mocy
Średnica: 26,2 mm
Grubość: 5,7 mm
Rezerwa chodu: 40 godzin
Nawijanie: automatyczne
Częstotliwość: 4 Hz (28 800 vph)
Klejnoty: 27
Ceny i dostępność

Cena: 17 400 USD (stal nierdzewna), 32 500 USD (różowe złoto)
Dostępność: Już wkrótce

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *