The zegarki Repliki Longines Heritage Skin Diver

Wielkie roczniki repliki zegarków stały się jednym z oczekiwanych punktów mojej podróży do stoiska Longines w Baselworld każdego roku, a rok 2018 nie był rozczarowaniem w tym względzie. Oprócz wspaniałego zegarka Wojskowego Wojskowego repliki zegarków Longines z pokryciem z patynowanej gumy i nowymi rozmiarami dla pań dla Heritage Legend Diver, zostaliśmy również potraktowani przez świetnie wyglądającego Heritage Skin Diver. I to jest ten ostatni zegarek, z którym dziś się zajmujemy.

Pokazano mi ten zegarek podczas spotkania z kierownictwem Longines i powiedziałem, że oficjalnie nie wystartuje z pierwszą falą 2018 produktów. Zostaną udostępnione pod koniec 2018 r., Powiedzieli. Jak widać, jest to naprawdę świetnie wyglądający hołd dla historycznie ważnego Longines, Longines Nautilus Skin Diver – pierwszego zegarka nurkowego z Longines. Jest to zegarek, który osobiście chciałbym spędzić więcej czasu w przyszłości poza mniej niż idealnym kontekstem stoiska targowego.

Wydaje się to dość oczywiste, ale jednym z aspektów tego projektu zegarka, który nie powinien być pomijany, jest jego rozmiar. Jest to duży zegarek i czuje się duży na nadgarstku. To samo w sobie nie jest złe. Obecność nadgarstka jest jakością, której oczekujemy, a nawet chcemy od zegarków narzędziowych w ogóle. Ale, próbując go w Bazylei, Skin Diver czuł się duży ze względu repliki zegarków na średnicę 42 mm i wysokość 13,75 mm. Wyrysowuję to tak, że ucha rozciągają się w dużej odległości od obudowy, powodując, że unosi się nieco niespokojnie na moim siedmiocalowym nadgarstku. (Długość występu to 52.55 mm.) Myślę, że ten projekt skorzystałby z mniejszej średnicy. Inkrementalna redukcja do średnicy 40 mm byłaby świetna. (Nawiasem mówiąc, 40 mm było wielkości oryginalnego Nautilus Skin Diver.)

Na plecach zobaczysz wytłoczony obraz nura z włócznią z napisem „The Longines Skin Diver Watch”. Jednokierunkowa ramka jest bardzo łatwa do obracania dzięki głębokim krenelizacjom wzdłuż jej krawędzi. Ta ramka wykonana jest ze stali pokrytej PVD, która została wykonana, aby przywołać oryginalny plastik znaleziony pod koniec lat 50. oryginał.

Opór wodny Skin Diver jest szacowany na 300 metrów, częściowo dzięki koronie, która jest przykręcana. Odkąd usłyszałem eksperta nurkowania i współpracownika HODINKEE, Jason Heaton zauważył, że zakręcana korona jest naprawdę jedną z najważniejszych cech zegarka nurkowego, to było coś, co trzymałem w głowie podczas oceniania zbudowanego specjalnie dla mnie celu zegarki do nurkowania. Oczywiście, dzięki odpowiednim uszczelkom i tolerancjom, funkcja przykręcania nie jest konieczna dla wodoodporności jako takiej, ale z pewnością nie może zaszkodzić. W końcu, jeśli korona jest wkręcona, nie ma szansy, że spadnie ona na materiał mokrego kombinezonu lub innego sprzętu i zalanie walizki. Nawet jeśli zdecydowana większość konsumentów nie przestanie testować limitów maksymalnej oceny głębokości tego zegarka, wygodnie jest wiedzieć, że zegarki repliki przekracza normę ISO dla nurkowania.

Pokrętło Skin Diver to jedno miejsce, w którym naprawdę się wyróżnia. Spójrz na wykresy z gęstą warstwą dla głównych godzin i godzin. Przenosi całe bogactwo dobrze utrzymanego zabytkowego zegarka od późnych lat 50. do wczesnych lat 60-tych. Podobnie gruba aplikacja starzejącej się kropli wypełnia strzałki w kształcie godziny i minut, które przechodzą przez tarczę, która ma kurs, właściwości antyrefleksyjne. Jest to jedno z mroczniejszych zastosowań fume-age, które widziałem na modelu, który wskazuje na dziedzictwo marki, Longines zegarki repliki lub w inny sposób. Logo Longines jest na godzinie 12, a świat „Automatyczny” jest zapisany w tekście skryptu na pozycji szóstej.

Ruch wewnątrz to L888. Z tego ruchu Skin Diver wyświetla wyświetlacze na godziny, minuty i sekundy, z imponującą rezerwą mocy na poziomie 65 godzin. Ruch przebiega z niecodzienną prędkością 25,200 vph (lub 3,5 Hz).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *